ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia dodatkowe

Termin i godzina zajęć

Nauczyciel prowadzący

Gry i łamigłówki matematyczne

Poniedziałek 11.40-12.25

Agnieszka Rykaczewska

Lekcje przedsiębiorczości

Poniedziałek 14.30- 15.15

Anna Burczyk

Sylwia Och

Matematyka dla Smyka

Piątek 12.45- 13.30

Ewa Białkowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wtorek 13.45-14.30

Mirosława Tyburska

Kółko żywego słowa- czytelnia

Czwartek 13.45-14.30

Mirosława Tyburska

Zajęcia muzyczno- plastyczne

Poniedziałek 11.40-12.25

Ilona Polakowska

Warsztaty szycia „Igła z nitką”

Wtorek 13.45-14.30

Środa 13.45- 14.30

Marzena Borawska

Arteterapia

Czwartek 12.35- 13.20

Magdalena Hetmanowska- Schmidt, Dorota Celary

Dodatkowy j. angielski

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 1c

Klasa 1b

Klasa 1a

Klasa 3a

Klasy 5-7

 

Wtorek 11.40-12.25

Wtorek 12.45- 13.30

Czwartek 10.45- 11.30

Czwartek 11.40- 12.25

Piątek 8.00- 8.45

Poniedziałek 11.40-12.25

Poniedziałek 14.30-15.25

 

Marzena Borawska

Marzena Borawska

Marzena Borawska

Marzena Borawska

Dorota Kozłowska

Iwona Kacprzyńska

Iwona Kacprzyńska

Język niemiecki dla klas 1-3

Piątek 12.45-13.30

Wtorek 11.40-14.15

Agata Kania

Język niemiecki- zajęcia wyrównawcze dla klas 5,7,8.

Wtorek 7.15- 8.00

Agata Kania

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas 1

Wtorek 11.40-12.25

Agnieszka Stencel

Warsztaty szydełkowania

Poniedziałek 12.30-13.30

Dorota Kozłowska

Klub małego podróżnika „Palcem po mapie”

Poniedziałek 12.25- 13.30

Agnieszka Stencel

Zajęcia komputerowe

Poniedziałek 13.45-14.30

Anna Żylewicz

Zajęcia sportowe: piłka nożna

Poniedziałek 14.30- 15.15

Środa 13.45- 14.30

Marcin Olejnik

Zabawy i gry zespołowe

Piątek 12.45- 13.30

Karol Chrzęszczyk

Akrobatyka sportowa

Klasy 0 i 1

Klasy 2 i 3

 

Wtorek 14.30-15.30

Czwartek 15.30- 16.30

Norbert Serba

Zapasy klasy 5,7,8

Zapasy- trening „Granica”

Wtorek 15.30- 16.30

Wtorek 16.30- 18.00

Norbert Serba

Zajęcia wyrównawcze

dla klasy 5

Poniedziałek 7.10- 7.55

Anna Labudda

Przygotowanie do egzaminu

dla klasy 8

Wtorek 7.10- 7.55

Anna Labudda

Zajęcia wyrównawcze z historii

Środa 14.30- 15.15

Piątek 13.45- 14.30

Anna Burczyk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 7

Poniedziałek 15.30 – 16.15

Katarzyna Burzyńska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 5

Czwartek 13.40 - 14.30

Ksenia Kirszling

Koło matematyczne dla klasy 5

Piątek 13.40 - 14.30

Ksenia Kirszling

Koło matematyczne dla klasy 7 i 8

Środa 14.30 - 15.20

Ksenia Kirszling