KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI W ROKU SZKOLNYM 2022 / 2023

Lp.

Nazwisko i imię

Terminy

1

BIAŁKOWSKA-KOŁTUNIAK EWA

WT. 9:40 – 10-40

2

BRUSKA DOMINIKA

CZW. 8:00 – 9:00/ SALA 103

3

BURZYŃSKA KATARZYNA

CZW. 7:45 – 8-45

4

CICHOSZ AGATA

CZW. 12:30 – 13:30/ 96

5

CINKA GRAŻYNA

CZW. 10.00 11.00/ gabinet pedagoga

6

CZECH ANNA

CZW. 9:40 – 10:40

7

CZUCHA ALICJA

ŚR. 7:20 – 7:50

8

DUBICKA BEATA

ŚR. 11.30 – 12.30/ SALA 58

9

GRZANKA MIKOŁAJ

WT. 10:35 – 11:35

10

HETMANOWSKA-SCHMIDT MAGDALENA

PN. 8:45-9:45

11

IGNACZEWSKA JUSTYNA

PON. 8:55 – 9:55

12

JANCZAK AGNIESZKA

WT. 10:38 – 11:38

13

JAWORSKA JAGODA

PT. 8:00 – 9:00

14

KACPRZYŃSKA IWONA

PT. 7:00 – 8:00/ SALA 61

15

KILIAN MAŁGORZATA

CZW. 14.40 – 15.40

co trzy tygodnie

16

KIRSZLING KSENIA

CZW. 14:30 – 15:30/  SALA 100

17

KLAWIKOWSKI WOJCIECH

ŚR. 10:40 – 11:40/  SALA 103

18

KOŁODZIEJ-SASS IZABELA

CZW. 14:30-15:30

19

KOSIŃSKA ALEKSANDRA

CZW. 9.50 – 10.50

20

KOZŁOWSKA DOROTA

PT. 9:40 – 10:40/  SALA 87

21

KRÓLIKOWSKI PATRYK

PON. 10:30 – 11:30/ pion sportowy

22

LABUDDA ANNA

WT. 9:40 – 10:40/ SALA 104

23

LEWANDOWSKA IZABELA

PON. 8:50 – 9:50, SALA 97/świetlica

24

LIBERACKA REGINA

PON. 8:50 – 9:50/ SALA 97

25

LICBARSKA-JASZCZ BEATA

PN. 12:00-13:00

26

MATRAS ANNA

PT. 9:50 – 10:50

27

OCH SYLWIA

WT. 9.50 – 10.50/ gabinet logopedy

28

OKOŃSKA ALEKSANDRA

ŚR. 10:45 – 11:45

29

OLEJNIK MARCIN

ŚR. 12:30 – 13:30/ pion sportowy

30

ORZOŁ-PIĘTKA ANETA

CZW. 12:30 – 13:30

31

PLEWA ALEKSANDRA

PN. 8:00 – 9:00

32

PLESZUK DARIA

CZW. 10.30 – 11.30/ świetlica

33

POLAKOWSKA ILONA

PT. 10:45 – 11:45

34

POROWSKA ELŻBIETA

WT. 11.45 – 12.45 (co drugi tydzień)

35

RACHWALIK GRAŻYNA

CZW. 10:45 – 11:45

36

RYKACZEWSKA AGNIESZKA

ŚR. 10.30 – 11.30/ świetlica

37

SANKOWSKA-SOROKO HANNA

ŚR. 15.30 – 16.15 (co trzeci tydzień)

38

SNARSKA OLGA

WT. 8:00 – 9:00/ świetlica

39

STASIULEWICZ MARTA

pon. 9:45 – 10:45/ pion sportowy

40

STENCEL AGNIESZKA

wt. 9:40 – 10:40/ SALA 86

41

TRUSIŁO KRZYSZTOF

CZW. 9:40 - 10:40

42

TYBURSKA MIROSŁAWA

WT. 8:00 – 9:00/ biblioteka

43

ZGIRSKA MARIA

CZW. 14.45 – 15.45 (co drugi tydzień)

44

ŻUŁAWSKA MARIOLA

WT. 12:25 – 13:25/ SALA 89

45

JADWIGA JAWORSKA

WT. 10:35 - 11:35