Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice!
Zapraszamy do udziału w rodzinnej grze miejskiej przygotowanej przez Radę Rodziców przy współpracy z gdańskim przewodnikiem "Dziarskim przewodnikiem" Łukaszem Darskim  (dziarskiprzewodnik.pl). Podczas zabawy będzie można pozwiedzać nieoczywiste zakątki starówki, zdobyć ciekawe informacje, poznać legendy gdańskie i spędzić wesoły czas z rodziną:) Gra jest przygotowana do samodzielnego przeprowadzenia.
Potrzebna będzie Wam mapa i "Notatnik odkrywcy"
MAPA
NOTATNIK ODKRYWCY
Materiały dostępne są również w sekretariacie szkoły.
Do gry przyda się również telefon z dostępem do Internetu oraz lupa;)
Po ukończeniu gry, w dniach i godzinach pracy szkoły, zapraszamy do sekretariatu po odbiór dyplomów:)
Pogoda coraz lepsza, kawiarnie i lodziarnie już otwarte, zatem RUSZAJCIE W DROGĘ!
Zachęcamy do robienia zdjęć i podzielenia się nimi na stronie szkoły!
PS Po zabawie, dla pewności można sprawdzić odpowiedzi w dokumencie o nazwie "Nie zaglądać":)
Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!
Rada Rodziców SP 67
Pytania dotyczące gry można kierować do p.Alicji - przedstawicielki z klasy 1a na adres alidan@op.pl