FESTYN RODZINNY

Dnia 8 czerwca 2019r. podczas Festynu Rodzinnego nasi uczniowie wzięli udział w KONKURSIE TALENTÓW.
Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności wokalne, muzyczne, iluzjonerskie i sportowe.

Publiczność wybrała swoich faworytów w kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Mogli oni ponownie wystąpić na scenie. Zwycięzcom gratulujemy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody pozyskane od sponsorów. Serdeczne podziękowania kierujemy do firm:

• Nord-Pol Gdynia E. i J. Bagińscy
  •  Merkus

oraz wszystkich INDYWIDUALNYCH SPONSORÓW.

Szczególne podziękowania za wkład w organizację i przebieg festynu przesyłamy Pani Magdalenie Gerleckiej,
Pani Katarzynie Łukasik, Pani Sylwii Jakubowskiej – Szycik, Panu Piotrowi Bonie, Panu Mariuszowi Lehmann,
Państwu Natalii i Pawłowi Stosik.

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM, którzy włączyli się w organizację imprezy.

W przerwach konkursu wystąpili też goście specjalni.

Pani Marina Bolninova zmotywowała publiczność do tańca. W animacje włączyli się uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Pani Marzena Borawska zaangażowała uczniów klas najmłodszych do tańca i śpiewu w języku angielskim.

Pan Norbert Serba i jego zapaśnicy dali pokaz swoich umiejętności sportowych.

Powodzeniem cieszyła się Belgijka (taniec) poprowadzona przez uczniów klasy IIIa i IIIb.

Niewątpliwą atrakcją były też występy Danylo Poliakova , który grał i śpiewał utwory bardzo dobrze znane publiczności.

Dziękujemy za uświetnienie imprezy.

Więcej na temat tego co działo się podczas festynu można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Barbara Brzozowska i Zespół SPInKa