Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.
Właśnie z tej okazji 13 października 2021 roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów z klas 3a, 3b oraz 5c. Uroczystość uświetnili także uczniowie z klas 6b oraz 7a, którzy przebrali się za niektórych nauczycieli, stając się ich sobowtórami.
Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia pracownikom szkoły podziękowań i przyznania nagród Dyrektora. Za trud wkładany w codzienną pracę, wychowanie i kształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę pracowników szkoły Pani Wicedyrektor Katarzyna Pyzik, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów zawodowych. 👨‍🏫👩‍🏫