Dzień 13.10.2022 roku niewątpliwie zapisał się na kartach historii naszej szkoły w sposób szczególny. Podczas obchodów Dnia Edukacji uczniowie składali przysięgę na sztandar Szkoły Podstawowej nr 67 imienia kpt. ż.w. Tadeusza Ziółkowskiego. Następne społeczność szkolna odśpiewała hymn szkoły. „ …Prowadź nas, prowadź nas kapitanie…”. - takie słowa usłyszały znów szkolne mury.W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Mirosława Kowal, która podziękowała nauczycielom za trud włożony w edukację młodych ludzi oraz rozdała Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas drugich. Dzieci stanęły na wysokości zadania i rozśmieszając publiczność, uświetnili ten dzień wesołym przedstawieniem.