KONCERT KOLĘD OBCOJĘZYCZNYCH 2023

13 stycznia 2023 r., tuż przed feriami odbył się Koncert Kolęd Obcojęzycznych. Jest on już tradycją naszej szkoły, niestety przez ostatnie
dwa lata z powodu pandemii i związanych z nią obostrzeń nie mógł być organizowany.
W tym roku usłyszeliśmy kolędy i piosenki świąteczne w języku hiszpańskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Uczniowie klas 0-8 występowali wraz z całą klasą, ale też indywidualnie, w duetach, zespołach i solo.
Wszystkie występy zasługiwały na szczególne uznanie, ponieważ oprócz umiejętności językowych, wokalnych, podziwiać mogliśmy wspaniałe świąteczno-
zimowe stroje, układy choreograficzne oraz dodatkowe elementy, takie jak confetti i sztuczne ognie.
Był to wspaniały koncert, który dostarczył wielu wspaniałych wzruszeń i pozwolił odkryć dotąd nieznane talenty naszych uczniów.