Bakteria Skarpetolla w wykonaniu uczniów klasy 3a.

ŚWIATOWY DZIEŃ WIEDZY O PINGWINACH obchodzony jest co roku 20 stycznia. My świętujemy go na swój sposób.;-)

Warsztaty krawieckie. Z miłości do Babci i Dziadka...

Na zajęciach krawieckich... Muchomory 🍄

Przyszywamy aplikacje tworząc oryginalne podkładki pod kubek.

Mam chusteczkę haftowaną... Haft na zajęciach plastyczno-technicznych? Czemu nie?!

Na zajęciach krawieckich urodzaj na jabłuszka. Szyjemy ręcznie ściegiem dzierganym i obrzucanym i breloczki gotowe.

W tym roku szkolnym warsztaty krawieckie będą realizowane w ramach innowacji.

W cyklu 8 zajęć dzieci poznają tajniki szycia ręcznego i maszynowego. Spotykać się będziemy raz w tygodniu, we wtorki w godzinach 12.45- 13.30.

Pierwszą grupą dzieci biorących udział w zajęciach będą osoby, którym w zeszłym roku szkolnym pandemia je przerwała. Za około 7 tygodni ruszy nabór do kolejnej grupy.

Zapraszamy serdecznie!

Ścieg dziergany opanowany!

sz1.jpg sz2.jpg sz3.jpg
sz4.jpg sz5.jpg sz6.jpg

Na warsztatach szycia już Walentynkowo. Chłopcy też pięknie szyją.

m7.jpg m8.jpg m9.jpg

WĘŻOWY ZAWRÓT GŁOWY

Na warsztatach szycia nasze kursantki uszyły przytulne węże.

w2-2.jpg w2-1.jpg w3.jpg w4.jpg

Warsztaty szycia "IGŁA Z NITKĄ". Nasze dzielne krawcowe wytrwale dziś pracowały nad dokończeniem projektu z zeszłego tygodnia.
Oto efekty. Każda dama ma swój kapelusik, choćby skromny do szpileczek.

k1.jpg k2.jpg k3.jpg

W naszej szkole odbywają się warsztaty szycia. Na pierwszych zajęciach dzieci dobrze się bawiły,
a jednocześnie pracowały w ogromnym skupieniu. Do przyszłego tygodnia tajemnicą pozostaną wykroje kół
wykonane przez uczniów. Wtedy to pochwalimy się efektami naszej pracy.

s5.jpg s4.jpg s3.jpg m9.jpg
s8.jpg s7.jpg s2.jpg w2-2.jpg